الف صاد

۷ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است


کمر عشق بشکند اینگونه تنهایت گذاشت ...
یا
هر که از عشق جدا شد اخر قصه اش این شد ...

کمر عشق

۷ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۹۳ ، ۰۹:۱۸
الهام صباحی

وقتی معشوق غیور می شود 

مرگ اخر قصه عاشقی جدید می شود ....

معشوقه

۳ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۲ خرداد ۹۳ ، ۱۰:۰۲
الهام صباحی

صبح در حرم اتفاق تازه ای است 

نقاره ها از طلوع می گویند 

اما خبری از تو نیست 

۵ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۹ خرداد ۹۳ ، ۰۱:۱۲
الهام صباحی
هیچ کس نخواست که بیدارت کند 
ودر تمنای دوباره بودنت 
کسی معجزه را باور نکرد 
مثل تولدت 
مرگت هم عجیب غصه داشت 


تولد مبارک بانوی خفته در خاک 
۵ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۴ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۱۴
الهام صباحی

روح الله مرد فرا زمان ها

 14خرداد بهانه ای است که دوباره عظمت انقلاب و رهبر این انقلاب به جهانیان نشان داده شود .امام خمینی ره نه تنها رهبر این انقلاب و مردم سرزمین ایران است بلکه به گواه دیگران رهبر جهان مسلمین است و مردی که قوانین جهان را به هم ریخت .عظمت این مرد هنوز جای دارد تا شناخته شود تا فهم شود .  طبق فرمایشات مقام معظم رهبری: همه باید سعی کنند شخصیت امام خمینی را با همان ابعاد عظیم به درستی شناسایی کنند. مسلما بهترین راه شناسایی شخصیت معمار بزرگ انقلاب اسلامی، مطالعه اندیشه های ایشان است. اما مطالعه نظرات برخی افراد و اشخاص نسبت به ایشان نیز خالی از لطف نیست. لذا در مطالب ذیل که برگرفته از کتاب عصر امام خمینی(ره) است، سعی کردیم عظمت این مرد را در نگاه دیگران ببینیم .شخصیت امام، علاوه بر برانگیختن تحسین جهانیان، مسلمان و غیر مسلمان، محقق و فیلسوف و سیاستمدار و خبرنگار و... دشمنان امام و انقلاب را هم، بر آن داشت تا از ویژگی های خیره کننده او سخن به میان آورند.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۱ ۱۳ خرداد ۹۳ ، ۱۳:۱۱
الهام صباحی


دست قدرت حق از آستين فرزندان اسلام و قواي سلحشور مسلح بيرون آمد."امام خمینی ره"


صداي آشنايي از راديو به گوش مي رسد، "شنوندگان عزيز، توجه فرماييد"، "شنوندگان عزيز، توجه فرماييد"، "خرمشهر، شهر خون و قيام آزاد شد".سی و سه سال است که سوم خرداد با شنیدن این خبر به وجد آمده و با حس غرور و افتخار به 8 سال دفاع مقدس و نقطه ثقل این جنگ که فتح خرمشهر است می بالیم .خرمشهر بعداز 578 روز در چنگ دشمن بعثی با همکاری نیروهای ارتش و سپاه در پی عملیات بیت المقدس با توکل و یاری خداوند متعال آزاد شد . و دشمن اشغالگر به مرز های بین المللی بازگشت .این حادثه چنان عظیم و شگفت بود که امام خمینی ره در سخنرانی های متفاوت خود در مورد خرمشهر این پیروزی را امداد غیبی از طرف خداوند  فرمودند. "خرمشهر راخدا ازاد کرد." اما به راستی حادثه آزاد سازی خرمشهر چرا اینقدر مهم و حساس در تاریخ 8 سال دفاع مقدس است ؟تا انجا که به نام روز"مقاومت ،ایثار و پیروزی "نام گذاری شد؟با توجه به اینکه  در سال 68 قطعنامه پذیرفته شد .ولی  ازاد سازی خرمشهر در سال 61 انجام گرفت ؟!

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ خرداد ۹۳ ، ۰۷:۵۰
الهام صباحی


دست قدرت حق از آستين فرزندان اسلام و قواي سلحشور مسلح بيرون آمد."امام خمینی ره

صداي آشنايي از راديو به گوش مي رسد، "شنوندگان عزيز، توجه فرماييد"، "شنوندگان عزيز، توجه فرماييد"، "خرمشهر، شهر خون و قيام آزاد شد".سی و سه سال است که سوم خرداد با شنیدن این خبر به وجد آمده و با حس غرور و افتخار به 8 سال دفاع مقدس و نقطه ثقل این جنگ که فتح خرمشهر است می بالیم .خرمشهر بعداز 578 روز در چنگ دشمن بعثی با همکاری نیروهای ارتش و سپاه در پی عملیات بیت المقدس با توکل و یاری خداوند متعال آزاد شد . و دشمن اشغالگر به مرز های بین المللی بازگشت .این حادثه چنان عظیم و شگفت بود که امام خمینی ره در سخنرانی های متفاوت خود در مورد خرمشهر این پیروزی را امداد غیبی از طرف خداوند  فرمودند. "خرمشهر راخدا ازاد کرد." اما به راستی حادثه آزاد سازی خرمشهر چرا اینقدر مهم و حساس در تاریخ 8 سال دفاع مقدس است ؟تا انجا که به نام روز"مقاومت ،ایثار و پیروزی "نام گذاری شد؟با توجه به اینکه  در سال 68 قطعنامه پذیرفته شد .ولی  ازاد سازی خرمشهر در سال 61 انجام گرفت ؟

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ خرداد ۹۳ ، ۱۲:۱۹
الهام صباحی